FBU451616T-720Y-S
Cal-Chip Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
FBU451616T-720Y-S
Beschreibung:
FERRITE BEAD 72 OHM 1806 1LN
Auf Lager : 10000
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 2000
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 10mOhm
Impedance @ Frequency 72 Ohms @ 100 MHz
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.177" L x 0.063" W (4.50mm x 1.60mm)
Height (Max) 0.071" (1.80mm)
Product Status Active
Ratings -
Series FBU
Package / Case 1806 (4516 Metric)
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 6A