FBU565018T-101Y-S
Cal-Chip Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
FBU565018T-101Y-S
Beschreibung:
FERRITE BEAD 100 OHM 2220 1LN
Auf Lager : 18000
Ext-Preis
  • 2000
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 6mOhm
Impedance @ Frequency 100 Ohms @ 100 MHz
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.220" L x 0.200" W (5.59mm x 5.08mm)
Height (Max) 0.081" (2.05mm)
Series FBU
Package / Case 2220 (5750 Metric)
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 6A