Zuhause / Light Pipes / FLPR1.5-SBC-Y/G
minImg
FLPR1.5-SBC-Y/G
Bivar Inc.
Produkt-Nr.:
FLPR1.5-SBC-Y/G
Hersteller:
Bivar Inc.
Beschreibung:
FLEXIBLE LIGHT PIPE
Benutzer handbuch
Lens Style Round with Domed Top
Series FLPR
Type Flexible 1.5" (38.1mm)
Configuration Single
Color Green, Yellow
Mfr Bivar Inc.
Package Bag
Mounting Type Board/Panel Mount, Press Fit
Product Status Obsolete
Lens Size 3.00mm