FMP200FBE52-105K
YAGEO
Produkt-Nr.:
FMP200FBE52-105K
Hersteller:
YAGEO
Paket:
Axial
Beschreibung:
RES 105K OHM 1% 2W AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.154" Dia x 0.354" L (3.90mm x 9.00mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 105 kOhms
Series FMP
Power (Watts) 2W