FMP200JR-52-1R5
YAGEO
Produkt-Nr.:
FMP200JR-52-1R5
Beschreibung:
RES 1.5 OHM 5% 2W AXIAL
Auf Lager : 106446
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.154" Dia x 0.354" L (3.90mm x 9.00mm)
Temperature Coefficient -
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 1.5 Ohms
Series FMP
Power (Watts) 2W