FMP300JB-52-75K
YAGEO
Produkt-Nr.:
FMP300JB-52-75K
Hersteller:
YAGEO
Paket:
Axial
Beschreibung:
RES 75K OHM 5% 3W AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 75 kOhms
Series FMP
Power (Watts) 3W