Zuhause / IGBT Modules / FP35R12W2T7B11BOMA1
minImg
FP35R12W2T7B11BOMA1
Infineon Technologies
Produkt-Nr.:
FP35R12W2T7B11BOMA1
Paket:
AG-EASY2B-2
Charge:
Datenblatt:
Beschreibung:
LOW POWER EASY
Auf Lager : 11
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 175°C (TJ)
NTC Thermistor Yes
Configuration Three Phase Inverter
Current - Collector (Ic) (Max) 35 A
Input Capacitance (Cies) @ Vce 6.62 nF @ 25 V
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) 1200 V
Supplier Device Package AG-EASY2B-2
Series EasyPIM™
Input Three Phase Bridge Rectifier
Vce(on) (Max) @ Vge, Ic 1.6V @ 15V, 35A
Package / Case Module
Power - Max 20 mW