FSAM10SH60
onsemi
Produkt-Nr.:
FSAM10SH60
Hersteller:
onsemi
Beschreibung:
IC SMART POWER MOD 10A SPM32-AA
Benutzer handbuch
Series SPM®
Type IGBT
Configuration 3 Phase
Package / Case 32-PowerDIP Module (1.370", 34.80mm)
Voltage 600 V
Voltage - Isolation 2500Vrms
Mfr onsemi
Package Tube
Mounting Type Through Hole
Product Status Obsolete
Current 10 A