FVLU120LA-PLLAR
c3controls
Produkt-Nr.:
FVLU120LA-PLLAR
Hersteller:
c3controls
Beschreibung:
30MM LIGHT 120V AMBER LED/LENS
Auf Lager : 200
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Lens Transparency -
Ingress Protection -
Termination Style Quick Connect
Viewing Angle -
Panel Cutout Dimensions 1.20" (30.50mm)
Millicandela Rating -
Product Status Active
Lamp Color Amber
Ratings AC/DC
Lens Style Round with Flat Top
Series -
Type LED
Voltage 120V
Mfr c3controls
Features -
Lens Color Amber
Wavelength - Peak -
Package Bag
Panel Cutout Shape Round
Current 3.5mA