FVLU120LR-APLLRD
c3controls
Produkt-Nr.:
FVLU120LR-APLLRD
Beschreibung:
30MM 120V LED RED LIGHT UNIT
Ingress Protection -
Termination Style Screw Terminal
Viewing Angle -
Panel Cutout Dimensions 1.18" (30.00mm)
Millicandela Rating -
Product Status Active
Lamp Color Red
Type LED
Voltage 120V