FVLU24LR-PLLRD
c3controls
Produkt-Nr.:
FVLU24LR-PLLRD
Hersteller:
c3controls
Beschreibung:
30MM FV LIGHT 24V RED LED/LENS
Auf Lager : 200
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Lens Transparency -
Ingress Protection -
Termination Style Screw Terminal
Viewing Angle -
Panel Cutout Dimensions 1.18" (30.00mm)
Millicandela Rating -
Product Status Active
Lamp Color Red
Ratings AC/DC
Lens Style Round with Flat Top
Series -
Type LED
Voltage 24V