TE Connectivity Measurement Specialties
Produkt-Nr.:
G-TPMO-103
Hersteller:
Paket:
TO-5
Charge:
-
Beschreibung:
TSD305-3C55 DIGITAL THERMOPILE S
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$21.3275
$21.3275
10
$16.8815
$168.815
25
$15.99306
$399.8265
100
$13.771675
$1377.1675
500
$12.883216
$6441.608
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Sensing Temperature - Local | -20°C ~ 85°C |
| Operating Temperature | -20°C ~ 85°C |
| Test Condition | 15°C ~ 35°C |
| Sensing Temperature - Remote | 0°C ~ 300°C |
| Output Type | I²C |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | TO-5 |
| Accuracy - Highest (Lowest) | ±1°C |
| Series | - |
| Package / Case | TO-205AA, TO-5-4 Metal Can Variant |
| Sensor Type | Digital, Local/Remote |
| Voltage - Supply | 1.68V ~ 3.6V |
| Mfr | TE Connectivity Measurement Specialties |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Resolution | 16 b |
| Base Product Number | G-TP |