G024343000
Excelitas Technologies
Produkt-Nr.:
G024343000
Beschreibung:
MOUNTING BASE
Benutzer handbuch
Outer Diameter -
Adjustment Range -
Series -
Type Mounting Base
Length 300mm
Inner Diameter -
Boreholes M4, M6, 4.4mm, 6.6mm