G026110000
Excelitas Technologies
Produkt-Nr.:
G026110000
Beschreibung:
PROFILE X 95; 1000MM
Benutzer handbuch
Outer Diameter 80mm
Adjustment Range -
Series LINOS X 95 System
Type Hollow X 95 Profile
Length 1000mm
Inner Diameter 72mm