G052311525
Excelitas Technologies
Produkt-Nr.:
G052311525
Beschreibung:
PLANO-CONC. LENS; N-BK 7; D=12.7
Benutzer handbuch
Optic Material N-BK7
Focal Length -500mm
Optic Center Thickness 1.5mm
Mounting Type 16mm
Clear Aperture 11.5mm
Product Status Active
Wavelength 725nm ~ 1050nm
Optic Edge Thickness 1.6mm
Series LINOS Singlets
Type Plano-Concave Singlet
Mfr Excelitas Technologies
Optic Diameter 12.7mm