G063153000
Excelitas Technologies
Produkt-Nr.:
G063153000
Beschreibung:
BICONVEXL.; N-BK 7; D=31.5; F=10
Benutzer handbuch
Optic Material N-BK7
Focal Length 100mm
Optic Center Thickness 4.8mm
Mounting Type 35mm
Clear Aperture 30mm
Product Status Obsolete
Wavelength -
Optic Edge Thickness 2.4mm
Series LINOS Microbench
Type Mounted Biconvex Singlet
Mfr Excelitas Technologies
Optic Diameter 31.5mm