G063155000
Excelitas Technologies
Produkt-Nr.:
G063155000
Beschreibung:
BICONVEXL.; N-BK 7; D=31.5; F=13
Auf Lager : 1
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Optic Material N-BK7
Focal Length 130mm
Optic Center Thickness 4mm
Mounting Type 35mm
Clear Aperture 30mm
Product Status Active
Wavelength 350nm ~ 2000nm
Optic Edge Thickness 2.2mm
Series LINOS Singlets
Type Biconvex Singlet
Mfr Excelitas Technologies
Optic Diameter 31.5mm