G063155329
Excelitas Technologies
Produkt-Nr.:
G063155329
Beschreibung:
BICONVEX LENS; N-BK 7; D=31.5; F
Benutzer handbuch
Optic Material N-BK7
Focal Length 130mm
Optic Center Thickness 4mm
Mounting Type 35mm
Clear Aperture 30mm
Product Status Active
Wavelength 1064nm
Optic Edge Thickness 2.2mm
Series LINOS Singlets
Type Biconvex Singlet
Mfr Excelitas Technologies
Optic Diameter 31.5mm