Harwin Inc.
Produkt-Nr.:
G125-2041696L0
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CONN RCPT HSG 16POS 1.25MM
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$2.736
$2.736
10
$2.4833
$24.833
25
$2.35182
$58.7955
50
$2.2971
$114.855
100
$2.18766
$218.766
250
$1.914212
$478.553
500
$1.859511
$929.7555
1000
$1.586054
$1586.054
2500
$1.47667
$3691.675
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -65°C ~ 150°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 16 |
| Color | - |
| Contact Type | Female Socket |
| Row Spacing | 0.049" (1.25mm) |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | Latch Holder |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Polyamide (PA4T), Nylon 4T, Glass Filled, Halogen Free |
| Series | Gecko |
| Note | Contacts Not Included |
| Mfr | Harwin Inc. |
| Pitch | 0.049" (1.25mm) |
| Connector Type | Receptacle |
| Features | Potting Wall |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Crimp |
| Base Product Number | G125-204 |