Harwin Inc.
Produkt-Nr.:
G125-3045096L4
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CONN HDR HSG 50POS 1.25MM
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$5.928
$5.928
10
$5.3618
$53.618
25
$5.06502
$126.6255
50
$4.94152
$247.076
100
$4.69433
$469.433
250
$4.200216
$1050.054
500
$3.95314
$1976.57
1000
$3.458998
$3458.998
2500
$3.28605
$8215.125
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -65°C ~ 150°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 50 |
| Color | - |
| Contact Type | Male Pin |
| Row Spacing | 0.049" (1.25mm) |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | Latch Lock |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Polyamide (PA4T), Nylon 4T, Glass Filled, Halogen Free |
| Series | Gecko |
| Note | Contacts Not Included |
| Mfr | Harwin Inc. |
| Pitch | 0.049" (1.25mm) |
| Connector Type | Header |
| Features | Potting Wall |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Crimp |
| Base Product Number | G125-304 |