Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Produkt-Nr.:
G22041433900J4C000
Hersteller:
Paket:
Axial
Charge:
-
Beschreibung:
RES 390 OHM 5% WW
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Operating Temperature | -55°C ~ 350°C |
| Composition | Wirewound |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±5% |
| Size / Dimension | 0.224" Dia x 0.512" L (5.70mm x 13.00mm) |
| Temperature Coefficient | 100/ +180ppm/°C |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | Axial |
| Resistance | 390 Ohms |
| Series | G200 |
| Power (Watts) | 4W |
| Package / Case | Axial |
| Number of Terminations | 2 |
| Mfr | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components |
| Features | Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety |
| Failure Rate | - |
| Package | Cut Tape (CT) |