G832MB111205222HR
Amphenol ICC (Commercial Products)
Produkt-Nr.:
G832MB111205222HR
Beschreibung:
CONN PLUG 120POS SMD GOLD
Benutzer handbuch
Number of Rows 2
Number of Positions 120
Contact Finish Thickness 30.0µin (0.76µm)
Contact Finish Gold
Height Above Board 0.303" (7.70mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Series -
Mfr Amphenol ICC (Commercial Products)
Pitch 0.031" (0.80mm)