TDK Corporation
Produkt-Nr.:
GA-14
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CAP CER 1700PF 10KV Z5T BUTTON
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Operating Temperature | 10°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±10% |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 10000V (10kV) |
| Mounting Type | Requires Holder |
| Size / Dimension | 1.575" Dia x 0.630" L (40.00mm x 16.00mm) |
| Temperature Coefficient | Z5T |
| Product Status | Not For New Designs |
| Ratings | - |
| Series | GA |
| Package / Case | Button |
| Thickness (Max) | - |
| Mfr | TDK Corporation |
| Capacitance | 1700 pF |
| Features | High Voltage, Low Dissipation Factor |
| Failure Rate | - |
| Package | Box |
| Lead Style | - |