GA1210A221GBEAT31G
Vishay Vitramon
Produkt-Nr.:
GA1210A221GBEAT31G
Hersteller:
Vishay Vitramon
Beschreibung:
CAP CER 220PF 500V C0G/NP0 1210
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Applications Automotive
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±2%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 500V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Temperature Coefficient C0G, NP0
Product Status Active
Ratings AEC-Q200
Series GA
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Thickness (Max) 0.076" (1.94mm)
Mfr Vishay Vitramon
Capacitance 220 pF