onsemi
Produkt-Nr.:
GBPC2506W
Hersteller:
Paket:
GBPC-W
Charge:
-
Beschreibung:
BRIDGE RECT 1P 600V 25A GBPC-W
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$5.149
$5.149
10
$4.6265
$46.265
50
$4.37361
$218.6805
100
$3.7905
$379.05
250
$3.59613
$899.0325
450
$3.226789
$1452.05505
950
$2.721389
$2585.31955
2400
$2.58532
$6204.768
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Voltage - Peak Reverse (Max) | 600 V |
| Diode Type | Single Phase |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Not For New Designs |
| Supplier Device Package | GBPC-W |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 5 µA @ 600 V |
| Series | - |
| Package / Case | 4-Square, GBPC-W |
| Technology | Standard |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 1.1 V @ 12.5 A |
| Mfr | onsemi |
| Package | Tray |
| Current - Average Rectified (Io) | 25 A |
| Base Product Number | GBPC2506 |