Zuhause / Pads, Sheets / GCS-013TCI-0.18
minImg
GCS-013TCI-0.18
European Thermodynamics Ltd
Produkt-Nr.:
GCS-013TCI-0.18
Beschreibung:
THERM PAD 300MMX300MM GRAY
Benutzer handbuch
Usage Thermally Conductive
Storage/Refrigeration Temperature -
Shape Square
Digi-Key Storage -
Thermal Resistivity -
Color Gray
Backing, Carrier -
Outline 300.00mm x 300.00mm
Material -
Thermal Conductivity 1.3W/m-K
Product Status Active
Thickness 0.0071" (0.180mm)