GCS-020NS-0.5
European Thermodynamics Ltd
Produkt-Nr.:
GCS-020NS-0.5
Beschreibung:
THERM PAD 200MMX200MM GRAY
Thermal Resistivity -
Color Gray
Backing, Carrier -
Outline 200.00mm x 200.00mm
Material Non-Silicone
Thermal Conductivity 2.0W/m-K
Product Status Active
Thickness 0.0197" (0.500mm)