GCS-020NS-2.0
European Thermodynamics Ltd
Produkt-Nr.:
GCS-020NS-2.0
Beschreibung:
THERM PAD 200MMX200MM GRAY
Auf Lager : 2
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Thermal Resistivity -
Color Gray
Backing, Carrier -
Outline 200.00mm x 200.00mm
Material Non-Silicone
Thermal Conductivity 2.0W/m-K
Product Status Active
Thickness 0.0790" (2.000mm)