GCS-050NS-0.5
European Thermodynamics Ltd
Produkt-Nr.:
GCS-050NS-0.5
Beschreibung:
THERM PAD 200MMX200MM GRAY
Benutzer handbuch
Usage -
Storage/Refrigeration Temperature -
Shape Square
Digi-Key Storage -
Thermal Resistivity -
Color Gray
Backing, Carrier -
Outline 200.00mm x 200.00mm
Material Non-Silicone
Thermal Conductivity 5.0W/m-K
Product Status Active
Thickness 0.0197" (0.500mm)