GCS-050NS-1.0
European Thermodynamics Ltd
Produkt-Nr.:
GCS-050NS-1.0
Backing, Carrier -
Outline 200.00mm x 200.00mm
Material Non-Silicone
Thermal Conductivity 5.0W/m-K
Product Status Active
Thickness 0.0394" (1.000mm)