GCS-050NS-1.5
European Thermodynamics Ltd
Produkt-Nr.:
GCS-050NS-1.5
Beschreibung:
THERM PAD 200MMX200MM GRAY
Auf Lager : 17
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Backing, Carrier -
Outline 200.00mm x 200.00mm
Material Non-Silicone
Thermal Conductivity 5.0W/m-K
Product Status Active
Thickness 0.0591" (1.500mm)