GCS-060-1.5
European Thermodynamics Ltd
Produkt-Nr.:
GCS-060-1.5
Beschreibung:
THERM PAD 150MMX150MM GRAY
Auf Lager : 18
Backing, Carrier -
Outline 150.00mm x 150.00mm
Material Silicone
Thermal Conductivity 6.0W/m-K
Product Status Active
Thickness 0.0591" (1.500mm)