GCS-060-2.0
European Thermodynamics Ltd
Produkt-Nr.:
GCS-060-2.0
Beschreibung:
THERM PAD 150MMX150MM GRAY
Auf Lager : 19
Backing, Carrier -
Outline 150.00mm x 150.00mm
Material Silicone
Thermal Conductivity 6.0W/m-K
Product Status Active
Thickness 0.0790" (2.000mm)