GCSR-102-0.5
European Thermodynamics Ltd
Produkt-Nr.:
GCSR-102-0.5
Beschreibung:
THERM PAD 150MMX150MM BLUE
Benutzer handbuch
Usage -
Storage/Refrigeration Temperature -
Shape Square
Digi-Key Storage -
Thermal Resistivity -
Color Blue
Backing, Carrier -
Outline 150.00mm x 150.00mm
Material Silicone
Thermal Conductivity 10.2W/m-K
Product Status Active
Thickness 0.0197" (0.500mm)