GCSR-102-1.5
European Thermodynamics Ltd
Produkt-Nr.:
GCSR-102-1.5
Backing, Carrier -
Outline 150.00mm x 150.00mm
Material Silicone
Thermal Conductivity 10.2W/m-K
Product Status Active
Thickness 0.0591" (1.500mm)