GCSR-102-2.0
European Thermodynamics Ltd
Produkt-Nr.:
GCSR-102-2.0
Beschreibung:
THERM PAD 150MMX150MM BLUE
Auf Lager : 10
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Backing, Carrier -
Outline 150.00mm x 150.00mm
Material Silicone
Thermal Conductivity 10.2W/m-K
Product Status Active
Thickness 0.0790" (2.000mm)