Texas Instruments
Produkt-Nr.:
GD65232NG4
Hersteller:
Paket:
20-PDIP
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
IC TRANSCEIVER FULL 3/5 20DIP
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Number of Drivers/Receivers | 3/5 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Obsolete |
| Receiver Hysteresis | 500 mV |
| Supplier Device Package | 20-PDIP |
| Duplex | Full |
| Series | GD |
| Type | Transceiver |
| Data Rate | 120Kbps |
| Package / Case | 20-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Voltage - Supply | 5V, ±7.5V ~ 15V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Package | Tube |
| Protocol | RS232 |
| Base Product Number | GD65232 |