Texas Instruments
Produkt-Nr.:
GD75232PWR-ND
Hersteller:
Paket:
20-TSSOP
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
PROTOTYPE
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Number of Drivers/Receivers | 3/5 |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Last Time Buy |
| Receiver Hysteresis | 500 mV |
| Supplier Device Package | 20-TSSOP |
| Duplex | Full |
| Series | - |
| Type | Transceiver |
| Data Rate | 120kbps |
| Package / Case | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 5.5V, ±7.5V ~ 15V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Package | Bulk |
| Protocol | RS232 |