GFT018DH128160
GIFAR
Produkt-Nr.:
GFT018DH128160
Hersteller:
GIFAR
Beschreibung:
1.8" TFT 128x160, Without Touch
Benutzer handbuch
Touchscreen -
Viewing Area 29.03mm W x 36.04mm H
Dot Pixels 128 x 160
Controller Type ST7735S
Display Mode Transmissive
Product Status Active
Graphics Color Red, Green, Blue (RGB)
Diagonal Screen Size 1.77" (44.96mm)