GFT043GA480272
GIFAR
Produkt-Nr.:
GFT043GA480272
Hersteller:
GIFAR
Beschreibung:
GFT043GA480272
Benutzer handbuch
Touchscreen -
Viewing Area 98.70mm W x 57.50mm H
Dot Pixels 480 x 272
Controller Type HX8257
Display Mode Transmissive
Product Status Active
Graphics Color Red, Green, Blue (RGB)
Diagonal Screen Size 4.3" (109.22mm)