Zuhause / LCD, OLED, Graphic / GFTM035AB320240YS4-RTF
minImg
GFTM035AB320240YS4-RTF
GIFAR
Produkt-Nr.:
GFTM035AB320240YS4-RTF
Beschreibung:
GFT035AB320*240 4W SPIR:RAIO
Benutzer handbuch
Touchscreen -
Viewing Area 72.88mm W x 55.36mm H
Dot Pixels 240 x 320
Controller Type -
Graphics Color Red, Green, Blue (RGB)
Diagonal Screen Size 3.5" (88.90mm)