GFTO0177CA128160
GIFAR
Produkt-Nr.:
GFTO0177CA128160
Beschreibung:
1.77" TFT128X16034X43.78X2.61
Benutzer handbuch
Touchscreen -
Viewing Area 28.63mm W x 35.64mm H
Dot Pixels 128 x 160
Controller Type ST7735S
Graphics Color Red, Green, Blue (RGB)
Diagonal Screen Size 1.77" (44.96mm)