GFTO043AA480800M
GIFAR
Produkt-Nr.:
GFTO043AA480800M
Beschreibung:
4.3" TFT,IPS, 480*800, 60.86x104
Benutzer handbuch
Touchscreen -
Viewing Area 56.16mm W x 93.60mm H
Dot Pixels 800 x 480
Controller Type ILI9806E
Graphics Color Red, Green, Blue (RGB)
Diagonal Screen Size 4.3" (109.22mm)