GMA300F-24-R3
Cosel USA, Inc.
Produkt-Nr.:
GMA300F-24-R3
Hersteller:
Cosel USA, Inc.
Beschreibung:
AC/DC CONVERTER 24V 300W
Benutzer handbuch
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Applications ITE (Commercial), Medical
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 4 kV
Minimum Load Required -
Approval Agency CE, cURus, D-Mark
Voltage - Output 1 24V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 4.00" L x 2.00" W x 1.44" H (101.6mm x 50.8mm x 36.6mm)
Product Status Active
Number of Outputs 1
Current - Output 1 12.5 A
Series GMA (300W)
Power (Watts) 300W
Type Open Frame
Efficiency 93%
Mfr Cosel USA, Inc.
Features Adjustable Output, PFC, Remote On/Off, Universal Input
Package Box
Voltage - Input 85 ~ 264 VAC