GMC02X5R225M4R0NT
Cal-Chip Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
GMC02X5R225M4R0NT
Beschreibung:
CAP CER 2.2UF 4V X5R 0201
Auf Lager : 9310000
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 85°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 4V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Temperature Coefficient X5R
Package / Case 0201 (0603 Metric)
Thickness (Max) 0.015" (0.39mm)
Mfr Cal-Chip Electronics, Inc.
Capacitance 2.2 µF