GMC04X7R225K10NT
Cal-Chip Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
GMC04X7R225K10NT
Beschreibung:
CAP CER 2.2UF 10V X7R 0402
Auf Lager : 240000
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Tolerance ±10%
Voltage - Rated 10V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Package / Case 0402 (1005 Metric)
Thickness (Max) 0.026" (0.65mm)
Mfr Cal-Chip Electronics, Inc.
Capacitance 2.2 µF