GMC21CG122J200NT
Cal-Chip Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
GMC21CG122J200NT
Beschreibung:
CAP CER 1200PF 200V C0G/NP0 0805
Auf Lager : 4000
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 4000
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Tolerance ±5%
Voltage - Rated 200V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Temperature Coefficient C0G, NP0
Product Status Active
Series GMC
Package / Case 0805 (2012 Metric)
Thickness (Max) 0.037" (0.95mm)
Mfr Cal-Chip Electronics, Inc.
Capacitance 1200 pF