GMC21Z5U334M50NT
Cal-Chip Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
GMC21Z5U334M50NT
Beschreibung:
CAP CER 0.33UF 50V Z5U 0805
Auf Lager : 16000
Ext-Preis
  • 2000
Benutzer handbuch
Operating Temperature 10°C ~ 85°C
Applications General Purpose
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Temperature Coefficient Z5U
Package / Case 0805 (2012 Metric)
Thickness (Max) 0.059" (1.50mm)
Mfr Cal-Chip Electronics, Inc.
Capacitance 0.33 µF