GMC31X5R225K25NT
Cal-Chip Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
GMC31X5R225K25NT
Beschreibung:
CAP CER 2.2UF 25V X5R 1206
Auf Lager : 1964000
Ext-Preis
  • 2000
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 85°C
Applications General Purpose
Tolerance ±10%
Voltage - Rated 25V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient X5R
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Thickness (Max) 0.071" (1.80mm)
Mfr Cal-Chip Electronics, Inc.
Capacitance 2.2 µF