GMC31X7R332J200NT
Cal-Chip Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
GMC31X7R332J200NT
Beschreibung:
CAP CER 3300PF 200V X7R 1206
Auf Lager : 56000
Ext-Preis
  • 4000
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Tolerance ±5%
Voltage - Rated 200V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Thickness (Max) 0.071" (1.80mm)
Mfr Cal-Chip Electronics, Inc.
Capacitance 3300 pF